Kruhy sdílení

Máme za sebou první dvě setkání mladých lidí, kteří mají zájem se dozvídat a zkoušet nové věci.

Tématem prvního setkání byly superpotraviny. Mohli jsme si prohlédnout, a hlavně ochutnat tyto zdravé potraviny, o kterých jsme do té doby třeba ani neslyšeli. Setkání se také na naše pozvání zúčastnil expert v tomto oboru Daniel Kopkáně, který si pro nás připravil přednášku s názvem Biohacking milování a snů. V následující diskuzi jsme mezi sebou sdíleli svoje zkušenosti, zážitky a různé typy z oblasti zdravého životního stylu.

Druhé setkání jsme zahájili netradičními sporty a pohybovými aktivitami. Vyvrcholením bylo napínavé utkání v ufobalu. Po aktivitách jsme se přesunuli do klubu Vata, kde již byl připraven program na zklidnění jak těla, tak mysli. Každý se natáhl na karimatku a začala hrát relaxační hudba. Do toho se podával čaj a kakao. Hudbu střídaly krátké pauzy pro sdílení aktuálních pocitů. Na závěr proběhla zpětná vazba, která byla velmi pozitivní.

Těšíme se na další dvě setkání, která proběhnou 4. a 25. listopadu na témata seberozvoj a finanční gramotnost. Určitě se máte na co se těšit!

 

Fotogalerie: